Bizimle iletişim kur
shero

Telefon numarası : 008613826265687

Naber : +008613826265687

GUANGZHOU GOLD-KING SEALS TECHNOLOGY CO., LTD.

GUANGZHOU ALTıN KRAL SEALS TEKNOLOJISI CO., LTD.

  • GUANGZHOU GOLD-KING SEALS TECHNOLOGY CO., LTD.
  • GUANGZHOU GOLD-KING SEALS TECHNOLOGY CO., LTD.
  • GUANGZHOU GOLD-KING SEALS TECHNOLOGY CO., LTD.
  • GUANGZHOU GOLD-KING SEALS TECHNOLOGY CO., LTD.
  • GUANGZHOU GOLD-KING SEALS TECHNOLOGY CO., LTD.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı, Satıcı
Markalar GDK, NOK, SKF, PARKER, CFW, Autox vb. No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 500Million-800Million Yıl kurulan 2000
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş
Guangzhou GDK Mühürler Technology Co, Ltd , 2000 yılında kurulan, hidrolik mühürler, hidrolik kırıcı conta kitleri ve ekskavatör mühür kitleri üretiminde uzmanlaşmış. Fabrikamızda, gelişmiş üretim ekipman ve teknoloji ürün kalitesi ve üretim verimliliği sağlamak için kabul edilir, kalıp merkezi ekipmanları, CNC makinesi, Vakum-termoform makinesi, biz Polimer PTFE mühürler üretim hattı kurmak , O-ringler, PU mühürler, toz mühür, aşınma halkaları ve böylece.

Bu arada, marka NOK, SKF, PARKER, CFW mühürler iyi bir distribütörü olarak çin'de tedarik. Amacımız OEM mühürler fabrika kurmak çin'de en uygun maliyetli, dayalı " kalite ilk, nezaket bizim hizmet, güven ve emelleri bizim tutum ". Bu süper değeri müşteriler için sağlayacağız. Guangzhou GDK mühürleri, ortak bir gelişme ve yeni bir parlak gelecek yaratmak için bize katılmaya davet ediyor.

Geçmiş
Hizmet
1. OEM Üretim karşılama: Ürün, paket ...


2. Sample sipariş

3. Factory doğrudan satış, rekabetçi fiyat ile kaliteli teklif


4. Biz 24 saat içinde soruşturma cevap verecektir


5. gönderdikten Sonra, biz takip her iki günde bir kez sizin için ürünleri, ürünleri almak kadar. Mal var, onları test, ve bana bir geribildirim vermek. Sorun hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle irtibata, biz sizin için çözmek yolu sunacak .

Ekibimiz
GUANGZHOU GOLD-KING SEALS TEKNOLOJİ CO., LTD mevcut personeli fazla 150 kişi vardır , Kıdemli mühendisleri 12 kişi, Lisans 30 kişi, kolej 52 kişi , Biz ortalama yaş 30 yaşında! Canlı, canlı ve genç bir ekip. Profesyonel çözümler ve mükemmel müşteri hizmetleri ile, yetenekli personel ve ekip tercih ettiğiniz tedarikçiler ve ortaklar olmak için sabırsızlanıyoruz.Genel Müdür Mr.He   sızdırmazlık yağ keçesi aksesuarları iş yıllardır meşgul olmuştur, zengin deneyime sahiptir. Müşterilerle ilişkilerde iyidir ve üç dil konuşabilir.

Mühendisler teknik müdür Bay Yuan yıllardır hidrolik conta aksesuarları iş sızdırmazlık yapan olmuştur, zengin deneyime sahiptir , yeni ürünlerin geliştirilmesine odaklanır , O birçok müşteri herhangi bir sorunu çözmek için,

Müdür, Bayan Yao takım yönetimi alanında 6 yıllık deneyime sahiptir

İş direktörü Bay Zhang , müşterilerle iletişim kurabildi ve müşterilerle müzakere etti

Müşteri hizmetleri müdürü, Bayan Chen tatlı bir ses ve uygun kullanım ve satış sonrası servis var

Teknisyen jessie olur bir akıllı adam

İşletme müdürü Bay Hexuguang, müşterilerle ilgilenme sürecinde sorunlarla başa çıkmada iyi olan akıllı bir adam