Bizimle iletişim kur
shero

Telefon numarası : 008613826265687

Naber : +008613826265687

Üretim hattı
Guangzhou GDK Mühürler Technology Co, Ltd 4000 metrekare fabrika kapsar. Kalıp merkezi ekipmanları tarafından, CNC makinesi, vakum-termoform makinesi, biz Polimer PTFE mühürler üretim hattı kurmak , O-ringler, PU mühürler, toz mühür, aşınma halkaları ve böylece.

Bu arada, NOK, SKF, PARKER, CFW contaların markası Çin'de bir distribütör olarak tedarik edilmektedir.


Çubuk conta tipleri: IDI, ISI, SPN, IUH; Piston contası: SPGW, SPGO SPGA, SPG, ODI, OHM, UKH, NCF; Toz contası: DKI DWI DKB DKH DSI LBI LBH; Tampon contası: HBY HBTS, HBTY, Aşınma halkası: RYT WR KZT. Yedek Halka: BRT, N4W, TPG TFP; Yağ keçesi: SB / SC TB / TC TCV / TCN ve CFW, seri ürünler ve diğer ürünlerin O-RING kauçuk ürünleri vb.

OEM / ODM
Guangzhou GDK Mühürler Technology Co, Ltd 4000 metrekare fabrika kapsar. Biz müşterilerimiz için yeni kalıp ve üretmek yapabilirsiniz. Ya da biz müşterilerimizin örnekleri göre onlar için mal üretmek. Egineering conta endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim. Toprak işleme makinelerinin modellerini uygular. Kırk ülke müşterileri, tüm kazan-kazan iş-sevkiyat almak ve aynı zamanda arkadaş-gemi birlikte.

Ar-Ge
Fabrikamızda, kalıp merkezi, CNC makinesi, Vakum-termoform makinesi ekipmanı ile ürün kalitesini ve üretim verimliliğini sağlamak için gelişmiş üretim ekipmanı ve teknolojisi benimsenmiştir, Polimer PTFE contaları, O-Halkaları, PU mühürler, toz mühürler, aşınma halkaları ve böylece.